News

Január 2012:
Hľadáme predajcov - kúpeľnové štúdiá a interiérových dizajnérov v SR a ČR pre obklady a dlažbu anglických výrobcov ORIGINAL STYLE a THE WINCHESTER TILE COMPANY. Katalógy v PDF nájdete tu. Pre viac informácií nás kontaktujte.

December 2011:
Pridali sme kalendár stretnutí. V prípade záujmu o naše služby, alebo tovar si môžete dohodnúť stretnutie podľa nášho kalendára. V prípade, že Vám termín, alebo miesto nevyhovuje nájdeme vyhovujúce riešenie k Vašej spokojnosti.

November 2011:
Od 1. novembra sme súčasťou anglickej spoločnosti European Luxury Interiors Ltd. so sídlom v Londýne.

September 2011:
"Návrat ke stylu. V dnešní době se jaksi zapomnělo na budování stylových a reprezentativních sídel, které byly v minulosti synonymem prestiže a úspěchu. Není podstatné, zda máte rádi moderní, nebo klasický styl, ale jde o kvalitu a design jednotlivých kousků, kterými se obklopíte.
Společnost Luxury Interiors se zaměřuje na náročnou klientelu. Nabízí služby interiérového designéra a prodej luxusního zboží pro interiér od renomovaných výrobců z celého světa. Zboží, které najdete v jejich nabídce zdobí nejznámější hotely, luxusní jachty a rezidence světových celebrit.
Zajímavostí této společnosti je prezentace zboží přímo u zákazníka, čím se dostáváme do jiné dimenze exkluzivních služeb. V současnosti je tato služba s názvem First Class dostupná v rámci Evropy.
Jestli se Vám zdá váš interiér už okoukaný a potřebujete změnu, případně jej chcete doplnit o jedinečný kousek, tak se společností Luxury Interiors trefíte do černého."

August 2011:
Do ponuky sme zaradili krištáľ zn. AJKA CRYSTAL. V USA je táto značka známejšia ako THE ROMANOV COLLECTION. Spoločnosť AJKA CRYSTAL bola založená v roku1878.

Využite zľavu 20% na posteľnú bielizeň Peter Reed z egyptskej bavlny. Zľava platí do konca septembra 2011.

Júl 2011:
Využite naše prestížne služby bezplatne do konca augusta 2011.

Máj 2011:
HEREND. Najväčšia manufaktúra na výrobu porcelánu oslavuje 185. výročie svojho vzniku a 160. výročie jeho najznámejšieho dekoratívneho vzoru Victoria (VBO). Klasický, nadčasový, Čínou inšpirovaný vzor bol vytvorený na prvú svetovú výstavu, ktorá sa konala v Londýne v roku 1851, kde upútal pozornosť kráľovnej Viktórie, ktorá objednala porcelán s týmto vzorom. Následne bol tento vzor pomenovaný jej menom a používa sa už 160 rokov. Nadčasový vzor zobrazuje motýle a pivonky a je populárny dodnes. Za posledných 160 rokov sa v podstate stal synonymom značky HEREND.
V prípade záujmu o porcelán značky HEREND nás kontaktujte.

Marec 2010:
Predstavujeme Vám novú službu First Class určenú pre tých, ktorý majú záujem len o kúpu tovaru z našej ponuky. Viac o službe First class.

Január 2010:
Ďakujeme všetkým zákazníkom za prejavenú dôveru v roku 2009.